newsy rss Kredyty samochodowe
strona główna mapa strony kanały RSS

Grupa Azoty zawarła z Kronospanem kontrakty o wartości 900 mln zł
Grupa Azoty zawarła z Kronospanem szereg umów handlowych na sprzedaż melaminy i mocznika. Ich wartość to ok. 900 mln zł. Umowy obowiązują do końca 2018 roku - podała spółka w komunikacie. UE sprawdziła jak wydawano środki na granice. Jak wypadła Polska?
Europejski Trybunał Obrachunkowy stwierdził, że Fundusz Granic Zewnętrznych przyczynił się do lepszego zarządzania granicami zewnętrznymi UE i większej solidarności finansowej wśród państw członkowskich, ale nie obyło się bez wpadek. Międzynarodowy Fundusz Walutowy prognozuje: deficyt polskich finansów publicznych spadnie
- Polska jest na ścieżce, by ograniczyć deficyt o ponad 1 proc. PKB do 2016 r. - napisano w opublikowanym w środę raporcie.
Gospodarka: Donald Tusk znalazł się w arcytrudnej sytuacji Donald Tusk znalazł się w arcytrudnej sytuacji
Alior Bank "Liderem Świata Bankowości"

2012-03-07


Alior Bank został laureatem konkursu "Liderzy Świata Bankowości", zwyciężając w kategoriach "Najlepszy bank średni i mały" oraz "Najszybciej rozwijający się bank".


Alior Bank "Liderem Świata Bankowości"

Ponadto prezes Alior Banku, Wojciech Sobieraj, otrzymał tytuł "Menedżera Roku". Wyniki prestiżowego konkursu ogłoszono 6 marca br. podczas Wielkiej Gali Liderów Bankowości, która odbyła się w ramach Polskiego Kongresu Gospodarczego.Alior Bank zwyciężył w kategorii "Banki małe i średnie", obejmującej instytucje finansowe z kapitałem własnym do 1,5 mld PLN. Bank okazał się bezkonkurencyjny pod względem ocenianych kryteriów, takich jak bezpieczeństwo, rentowność oraz wzrost. Kapituła konkursu doceniła przyjętą przez Alior Bank strategię, opartą na zrównoważonym i racjonalnym rozwoju, która zapewnia bezpieczeństwo i stabilność, a jednocześnie umożliwia uzyskiwanie ponadprzeciętnych wyników biznesowych.Zwycięstwo w kategorii "Najszybciej rozwijający się bank" jest potwierdzeniem rosnącej rynkowej pozycji Alior Banku. W uzasadnieniu Kapituła wskazała na fakt, że Alior Bank jest jedną z najnowocześniejszych i najszybciej rozwijających się instytucji finansowych w Polsce. W 2011 roku Bank zanotował rekordowy, blisko 50% wzrost liczby klientów indywidualnych, skutecznie konkurując z instytucjami finansowymi, które są obecne na polskim rynku od wielu lat. Bank systematycznie wzbogaca ofertę produktów i usług o innowacyjne rozwiązania. Sukcesem okazała się nowa usługa "Rachunki bez opłat", która umożliwiła wszystkim, nie tylko klientom Banku, opłacanie rachunków bez prowizji w oddziałach.  Towarzyszą temu inwestycje w rozwój sieci oddziałów i placówek partnerskich oraz stale zwiększające się zatrudnienie.Dużym wyróżnieniem jest prestiżowy tytuł "Menedżera Roku", przyznany prezesowi Alior Banku. Kapituła Konkursu nagrodziła Wojciecha Sobieraja jako pomysłodawcę i inicjatora rozwiązań, które wyznaczają nowe trendy na rynku usług bankowych. Doceniła także fakt, że zarządzany przez niego Alior Bank dynamicznie się rozwija, zachowując najwyższe standardy jakości obsługi, zgodnie z zasadą wyższej kultury bankowości. Wymiernym wyznacznikiem skuteczności modelu zarządzania Alior Bankiem jest wypracowanie  w 2011 roku zysku w wysokości 150 mln zł netto, o 50% wyższego niż w przyjętym biznesplanie.Konkurs "Liderzy Świata Bankowości" odbył się w ramach Polskiego Kongresu Gospodarczego.  Kapitułę konkursu tworzą uznani eksperci z dziedziny finansów, członkowie rządu oraz  dziennikarze ekonomiczniczni. W ramach konkursu przyznano wyróżnienia w następujących kategoriach: "Najlepszy bank duży", "Najlepszy bank średni i mały", "Najciekawsza innowacja bankowa", "Najbardziej mobilny bank", "Menedżer roku", "Najszybciej rozwijający się bank" oraz "CSR".


źródło: www.aliorbank.pl
Zobacz więcej:
Podobne artykuły:

Promocja kredytów mieszkaniowych w Credit Agricole
0zł prowizji za uzyskanie kredytu hipotecznego i marża 0% w pierwszym roku kredytowania to najświeższa propozycja Credit Agricole Bank Polska dla szukających środków na zakup swojego domu lub mieszkania.

Kredyt hipoteczny refinansowy w Citi Handlowy Kredyt hipoteczny refinansowy w Citi Handlowy
Kredyt refinansowy Citi Handlowy to interesująca propozycja zwłaszcza dla kredytobiorców, którzy w ostatnim czasie finansowali nabycie swoich nieruchomości pożyczkami z marżą na poziomie 2-3%.

Kolejny bank wycofuje się z franka
DB PBC całkowicie wycofał się z finansowania w szwajcarskiej walucie, a sposób w jaki to sprawił jest radykalny. Deutsche Bank nie tylko kończy akceptowania nowych wniosków, a także anuluje wszystkie te, które są już procesowane.

Kredyty mieszkaniowe Banku Pocztowego w pierwszej piątce
Do 20 sierpnia br. trwa promocja Banku Pocztowego, w której kredyty mieszkaniowe banku na 100proc. wartości nieruchomości dostępne są z niską marżą 1,25proc. i bez prowizji.

Jak będzie się kształtował rynek kredytów mieszkaniowych w Polsce?Jak będzie się kształtował rynek kredytów mieszkaniowych w Polsce?
Ocena aktualnego stanu krajowej mieszkaniówki, od którego zależny jest segment kredytów mieszkaniowych nie wypadła pozytywnie.

Wybierz najkorzystniejszy kredyt mieszkaniowy i oszczędzaj 240 PLN miesięcznieWybierz najkorzystniejszy kredyt mieszkaniowy i oszczędzaj 240 PLN miesięcznie
Banki zachęcają promocjami kredytów hipotecznych. Jeżeli ktoś podejmie decyzję teraz wziąć kredyt mieszkaniowy na 400 tys. PLN, może zaoszczędzić przeszło 240 zł co miesiąc.

Kredyty samochodowe:
Informacje finansowe:
Nowe produkty bankowe

Kursy walut NBP 2020-07-01
USD3,9591-0,54%
EUR4,4465-0,44%
CHF4,1804-0,03%
GBP4,9043+0,39%