newsy rss Kredyty samochodowe
strona główna mapa strony kanały RSS

Grupa Azoty zawarła z Kronospanem kontrakty o wartości 900 mln zł
Grupa Azoty zawarła z Kronospanem szereg umów handlowych na sprzedaż melaminy i mocznika. Ich wartość to ok. 900 mln zł. Umowy obowiązują do końca 2018 roku - podała spółka w komunikacie. UE sprawdziła jak wydawano środki na granice. Jak wypadła Polska?
Europejski Trybunał Obrachunkowy stwierdził, że Fundusz Granic Zewnętrznych przyczynił się do lepszego zarządzania granicami zewnętrznymi UE i większej solidarności finansowej wśród państw członkowskich, ale nie obyło się bez wpadek. Międzynarodowy Fundusz Walutowy prognozuje: deficyt polskich finansów publicznych spadnie
- Polska jest na ścieżce, by ograniczyć deficyt o ponad 1 proc. PKB do 2016 r. - napisano w opublikowanym w środę raporcie.
Gospodarka: Donald Tusk znalazł się w arcytrudnej sytuacji Donald Tusk znalazł się w arcytrudnej sytuacji
Jak będzie się kształtował rynek kredytów mieszkaniowych w Polsce?

2011-06-10


Ocena aktualnego stanu krajowej mieszkaniówki, od którego zależny jest segment kredytów mieszkaniowych nie wypadła pozytywnie.


Jak będzie się kształtował rynek kredytów mieszkaniowych w Polsce?

Pomimo zwiększenia tempa zmian gospodarczych w kraju w ostatniej dekadzie pod względem postępu infrastruktury mieszkaniowej dalej pozostajemy daleko poniżej normy europejskiej. Popyt na własne mieszkanie podtrzymuje się w Naszym kraju oraz będzie się utrzymywało na wysokim poziomie jeszcze przez długi czas. W tej chwili jest zapotrzebowanie na przynajmniej 1 000 000 nowych mieszkań. Nie mówiąc o domach wymagających zmian lub potrzebujących całkowitego remontu.Ceny mieszkań będą relatywnie stabilne ze względu na ich wciąż wysoką podaż. Wraz z bezustannym zapotrzebowaniem na własne M rośnie wartość uruchamianych kredytów mieszkaniowych. W tym momencie aż 74% respondentów poleca polską walutę, jako najkorzystniejszą opcję (spośród 4 możliwych: EUR, PLN, USD, CHF) przy wyborze kredytu hipotecznego. Reasumując, obecne wymagania stawiane przez klienta to: niska marża, szybka decyzja udzielająca pożyczkę oraz przejrzystość i prostota umowy kredytowej. Jeśli warunki te znajdą się w jednej ofercie możemy mówić o kredycie doskonałym.Zobacz więcej:
Podobne artykuły:

Promocja kredytów mieszkaniowych w Credit Agricole
0zł prowizji za uzyskanie kredytu hipotecznego i marża 0% w pierwszym roku kredytowania to najświeższa propozycja Credit Agricole Bank Polska dla szukających środków na zakup swojego domu lub mieszkania.

Alior Bank "Liderem Świata Bankowości" Alior Bank "Liderem Świata Bankowości"
Alior Bank został laureatem konkursu "Liderzy Świata Bankowości", zwyciężając w kategoriach "Najlepszy bank średni i mały" oraz "Najszybciej rozwijający się bank".

Kredyt hipoteczny refinansowy w Citi Handlowy Kredyt hipoteczny refinansowy w Citi Handlowy
Kredyt refinansowy Citi Handlowy to interesująca propozycja zwłaszcza dla kredytobiorców, którzy w ostatnim czasie finansowali nabycie swoich nieruchomości pożyczkami z marżą na poziomie 2-3%.

Kolejny bank wycofuje się z franka
DB PBC całkowicie wycofał się z finansowania w szwajcarskiej walucie, a sposób w jaki to sprawił jest radykalny. Deutsche Bank nie tylko kończy akceptowania nowych wniosków, a także anuluje wszystkie te, które są już procesowane.

Kredyty mieszkaniowe Banku Pocztowego w pierwszej piątce
Do 20 sierpnia br. trwa promocja Banku Pocztowego, w której kredyty mieszkaniowe banku na 100proc. wartości nieruchomości dostępne są z niską marżą 1,25proc. i bez prowizji.

Wybierz najkorzystniejszy kredyt mieszkaniowy i oszczędzaj 240 PLN miesięcznieWybierz najkorzystniejszy kredyt mieszkaniowy i oszczędzaj 240 PLN miesięcznie
Banki zachęcają promocjami kredytów hipotecznych. Jeżeli ktoś podejmie decyzję teraz wziąć kredyt mieszkaniowy na 400 tys. PLN, może zaoszczędzić przeszło 240 zł co miesiąc.

Kredyty samochodowe:
Informacje finansowe:
Nowe produkty bankowe

Kursy walut NBP 2020-07-01
USD3,9591-0,54%
EUR4,4465-0,44%
CHF4,1804-0,03%
GBP4,9043+0,39%