newsy rss Kredyty samochodowe
strona główna mapa strony kanały RSS

Redukcja emisji CO2. Przed szczytem UE znaleźliśmy sojuszników
Szczyt UE odbędzie się w Brukseli 23-24 października. Ma uzgodnić nowy cel redukcji emisji CO2 w UE po 2020 roku. Jak zareagował rynek walutowy na decyzję Rady Polityki Pieniężnej?
Rada Polityki Pieniężnej na dzisiejszym posiedzeniu obniżyła stopę referencyjną o 50 punktów bazowych i od jutra będzie ona wynosić 2,00 procent w skali rocznej. Minister zdrowia zdecyduje, co można sprzedać w sklepiku szkolnym
W projekcie nowelizacji ustawy zaproponowano zakaż sprzedaży żywności o dużej zawartości nasyconych kwasów tłuszczowych.
Gospodarka: Donald Tusk znalazł się w arcytrudnej sytuacji Donald Tusk znalazł się w arcytrudnej sytuacji
Kredyt hipoteczny refinansowy w Citi Handlowy

2011-11-22


Kredyt refinansowy Citi Handlowy to interesująca propozycja zwłaszcza dla kredytobiorców, którzy w ostatnim czasie finansowali nabycie swoich nieruchomości pożyczkami z marżą na poziomie 2-3%.


Kredyt hipoteczny refinansowy w Citi Handlowy

Dzięki przeniesieniu swoich zobowiązań finansowych do Citi Handlowy klienci ci zyskać mogą nawet kilkadziesiąt złotych co miesiąc, kilkaset co roku. Kredyt refinansowy w Citi Handlowy to pożyczka na spłatę mieszkaniowych kredytów hipotecznych w innych instytucjach finansowych.

 

W zależności od aktywności kredytobiorcy na innych produktach banku marża produktu refinansowego w Citi Handlowy może stanowić od 0.8% do 1,3%. Wysokość marży wyznaczana jest indywidualnie dla każdego kredytobiorcy. Prowizja takiego kredytu refinansowego to 0%. Co więcej, Citi Handlowy nie pobiera opłaty za wycenę nieruchomości, a także pokrywa koszt wpisu do księgi wieczystej. Kredyt refinansowy w Citi Handlowy udzielany jest na kwoty powyżej 80 000 PLN. Citi Handlowy proponuje kredyty refinansowe w PLN, a maksymalna kwota kredytu to 90% wartości nieruchomości. Spłatę kredytu klienci mogą rozpisać na maksymalnie 35 lat. Minimalny miesięczny dochód netto wnioskodawców ubiegających się o kredyt hipoteczny musi stanowić co najmniej 3 tys. zł.

 

Takie warunki powodują, że propozycja kredytu refinansowego w Banku z opłatą za udzielenie kredytu w wys. 0%, brakiem opłaty za wpis do ksiąg wieczystych oraz wycenę nieruchomości, to jedna z najbardziej korzystnych propozycji na rynku.Zobacz więcej:
Podobne artykuły:

Promocja kredytów mieszkaniowych w Credit Agricole
0zł prowizji za uzyskanie kredytu hipotecznego i marża 0% w pierwszym roku kredytowania to najświeższa propozycja Credit Agricole Bank Polska dla szukających środków na zakup swojego domu lub mieszkania.

Alior Bank "Liderem Świata Bankowości" Alior Bank "Liderem Świata Bankowości"
Alior Bank został laureatem konkursu "Liderzy Świata Bankowości", zwyciężając w kategoriach "Najlepszy bank średni i mały" oraz "Najszybciej rozwijający się bank".

Kolejny bank wycofuje się z franka
DB PBC całkowicie wycofał się z finansowania w szwajcarskiej walucie, a sposób w jaki to sprawił jest radykalny. Deutsche Bank nie tylko kończy akceptowania nowych wniosków, a także anuluje wszystkie te, które są już procesowane.

Kredyty mieszkaniowe Banku Pocztowego w pierwszej piątce
Do 20 sierpnia br. trwa promocja Banku Pocztowego, w której kredyty mieszkaniowe banku na 100proc. wartości nieruchomości dostępne są z niską marżą 1,25proc. i bez prowizji.

Jak będzie się kształtował rynek kredytów mieszkaniowych w Polsce?Jak będzie się kształtował rynek kredytów mieszkaniowych w Polsce?
Ocena aktualnego stanu krajowej mieszkaniówki, od którego zależny jest segment kredytów mieszkaniowych nie wypadła pozytywnie.

Wybierz najkorzystniejszy kredyt mieszkaniowy i oszczędzaj 240 PLN miesięcznieWybierz najkorzystniejszy kredyt mieszkaniowy i oszczędzaj 240 PLN miesięcznie
Banki zachęcają promocjami kredytów hipotecznych. Jeżeli ktoś podejmie decyzję teraz wziąć kredyt mieszkaniowy na 400 tys. PLN, może zaoszczędzić przeszło 240 zł co miesiąc.

Kredyty samochodowe:
Informacje finansowe:
Nowe produkty bankowe

Kursy walut NBP 2021-01-14
USD3,7323+0,49%
EUR4,5407+0,30%
CHF4,2065+0,50%
GBP5,0953+0,21%