newsy rss Kredyty samochodowe
strona główna mapa strony kanały RSS

Redukcja emisji CO2. Przed szczytem UE znaleźliśmy sojuszników
Szczyt UE odbędzie się w Brukseli 23-24 października. Ma uzgodnić nowy cel redukcji emisji CO2 w UE po 2020 roku. Jak zareagował rynek walutowy na decyzję Rady Polityki Pieniężnej?
Rada Polityki Pieniężnej na dzisiejszym posiedzeniu obniżyła stopę referencyjną o 50 punktów bazowych i od jutra będzie ona wynosić 2,00 procent w skali rocznej. Minister zdrowia zdecyduje, co można sprzedać w sklepiku szkolnym
W projekcie nowelizacji ustawy zaproponowano zakaż sprzedaży żywności o dużej zawartości nasyconych kwasów tłuszczowych.
Gospodarka: Donald Tusk znalazł się w arcytrudnej sytuacji Donald Tusk znalazł się w arcytrudnej sytuacji
mBank przedłuża korzystną propozycję kredytu samochodowego

2010-07-23


Nabywając samochód na kredyt za pośrednictwem mBanku, bezustannie można skorzystać z preferencyjnych warunków oferty w euro. Czy w następnych miesiącach cieszącymi się powodzeniem samochodami wśród użytkowników mBanku będą wciąż Opel, Ford i Renault?


mBank przedłuża korzystną propozycję kredytu samochodowego

Nabywając samochód na kredyt za pośrednictwem mBanku, bezustannie można skorzystać z preferencyjnych warunków oferty w euro. Czy w następnych miesiącach cieszącymi się powodzeniem samochodami wśród użytkowników mBanku będą wciąż Opel, Ford i Renault?

W pierwszej połowie ubiegłego roku klienci banku przesiadali się do pojazdów takich marek, jak Opel, Ford i Renault. Na te auta zaciągnięto ponad 1/4 pożyczek samochodowych. Część z nich została pożyczona w ramach atrakcyjnego kredytu w euro, oferowanego przez mBank. W celu porównania, w podobnym okresie ub.r. największym zaciekawieniem cieszyły się fordy i volkswageny.

Podpisując umowę o kredyt samochodowy do 31 sierpnia br., klienci mBanku wciąż mogą skorzystać z preferencyjnych warunków pożyczki. W ramach trwającej promocji „Kredyt po EURopejsku" mBank zmniejsza oprocentowanie kredytów w euro o 2 proc. (w odniesieniu do normalnej propozycji) oraz prowizję w całym czasie spłacania kredytu (równa się ona 2 proc. bez względu na okres kredytowania i wiek samochodu). mBank oferuje też atrakcyjne zasady refinansowania kredytu z innego banku.

Z oferty mogą skorzystać klienci mBanku, posiadający i dobrze obsługujący przynajmniej jeden produkt kredytowy w mBanku od minimum sześciu m-cy, lub korzystający z rachunku eKONTO, na który dokonywane są regularne wpływy (również od minimum sześciu m-cy).

Kredyt samochodowy w walucie prezentowany przez mBank:

* oprocentowanie zawiera w sobie stałą marżę banku, która jest powiększona o stawkę EURIBOR 3M;

* można go przeznaczyć na zakupienie nowego lub używanego auta osobowego albo pojazdu ciężarowego o wadze do 3,5 tony;

* min. kwota pożyczki - tak jak w przypadku innych walut (PLN, CHF, EUR) - jest równa wynosi 5 tys. złotych, największa nawet 350 tys. złotych (130 tys. w przypadku kredytu refinansowego), w tym do 100 tys. złotych bez udziału własnego;

* okres kredytowania może wynosić od 6 m-cy do 10 lat.Zobacz więcej:
Podobne artykuły:

Nowa Octavia z kredytem w Volkswagen Banku
W marcu 2013 r. w polskich salonach Ĺ KODY zadebiutuje trzecia generacja Ĺ KODY Octavia. W ramach oferty finansowej Ĺ KODA Finance w Volkswagen Bank, dzięki Ĺ KODA Kredyt właścicielem nowej Ĺ KODY Octavia można stać się płacąc już 790 złotych miesięcznie.

Kredyty samochodowe:
Informacje finansowe:
Nowe produkty bankowe

Kursy walut NBP 2019-11-20
USD3,8792+0,02%
EUR4,2917-0,03%
CHF3,9126+0,03%
GBP5,0081-0,31%